KST Horná Nitra
PDF Tlačiť E-mail


UPOZORNENIE!!!

Podujatie "VEĽKÝ JAVORNÍK", ktoré sa malo konať 26.9.2020, sa pre nízky záujem neuskutoční.


Vzhľadom na situáciu ohľadom pandémie COVID-19 sme preventívne pristúpili k zrušeniu podujatia:

"HRUBÝ JESENÍK", ktoré sa malo konať v náhradnom termíne 15.-18.10.2020. Podujatie sa presúva do roku 2021. O náhradnom termíne budete informovaní v priebehu tohto mesiaca.


Pristúpili sme k presunu termínu konania nasledovného viacdňového podujatia:

- SĽUBICA - PORÁČSKA DOLINA - PLEJSY, ktoré sa bude konať v náhradnom termíne 2.-4.10.2020. Podujatie sa uskutoční (ešte sú voľné miesta).


Vítame Vás na oficiálnej internetovej stránke nášho turistického klubu. Nájdete tu užitočné informácie o klube, jeho činnosti, výhodách členstva, organizovaných podujatiach.


Ponúkame Vám tradičné i netradičné domáce aj zahraničné podujatia. Okrem pešej turistiky organizujeme aj cykloturistiku, podujatia na bežkách, snežniciach, ako aj vysokohorské výstupy.

 

Členstvom v klube získate viacero výhod, napr. zľavu na turistické podujatia organizované našim klubom, zľavu na ubytovaní vo vybraných ubytovacích zariadeniach, na nákup turistických potrieb a pod. Bližšie informácie nájdete na www.kst.sk.

 

Oficiálna mailová adresa klubu je Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. ", ktorú môžete využívať na zasielanie Vašich dotazov.

 

Tešíme sa na Vašu účasť na našich turistických podujatiach a prajeme Vám veľa príjemných turistických kilometrov pri poznávaní prírodných krás.

 

Výbor klubu.

 
Aktuality

Poistenie členov klubu na rok 2020

 

KST uzavrelo v roku 2015 poistnú zmluvu na poistenie členov KST, ktorá ostáva v platnosti aj v roku 2020. Bližšie podrobnosti nájdete TU.

 

Turistické známky v roku 2020

 

Ústredná rada KST schválila novú výšku členských príspevkov na rok 2020. Bližšie informácie nájdete TU.


Turistické podujatia v roku 2020

 

Výbor klubu schválil na rok 2020 kalendár turistických podujatí, ktorý si môžete pozrieť TU.


Nový znak nášho klubu

 

Náš klub má nový znak, ktorý nájdete TU.

 

Lezenie v okolí Prievidze


Ak by sme mali chuť a túžbu zaliezť si cez týždeň na jednoduchších skalách v okolí Prievidze, kontaktujte p. Mikulu, cvičiteľa pešej turistiky a inštruktora vysokohorskej turistiky.

KONTAKT: 0918 598785, e-mail: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

 

Príspevky z 2 % dane z príjmov


Ďakujeme za poskytnutie príspevku z 2 % daní z príjmov na podporu činnosti nášho klubu. O ich použití bude informovaní na výročnej členskej schôdzi v roku 2019. Bližie podrobnosti nájdete TU.

 

Najbližšie podujatia

  • Black Friday CAMP Outdoor Prievidza
  • CAMP Outdoor Prievidza

Kalendár podujatí

<<  Jún 2019  >>
 Po  Ut  St  Št  Pi  So  Ne 
     
  3  4  5  6  7  9
101112131416
171819202123
242526